Parador sklep

Jesteśmy doświadczoną firmą zajmującą się dystrybucją najlepszych jakościowo paneli podłogowych odpowiadających potrzebom nowoczesnych, wymagających kontrahentów. Prowadzony przez nas punkt internetowy jest na rynku już od dziesięciu lat i każdego dnia zyskuje coraz lepsze opinie wśród nabywających. Funkcjonujemy w branży od 20 lat i ciągle się rozwijamy oferując perfekcyjne rozwiązania popularne współczesnemu rynkowi.

Panele – klasa, prostota oraz minimalizm w jednym

Tworząc sklep z panelami firmy Parador kierowaliśmy się jasnymi zasadami – chcieliśmy dać naszym konsumentom to, czego nie znajdą wśród konkurencyjnych sklepów. Liczne rekomendacje weryfikują, że ten zamysł został osiągnięty, co dla naszej kadry pracowniczej jest jeszcze bardziej motywujące!

Czym wyróżniają się nasze panele?

•             Prosty montaż – panele znajdujące się w należącej do nas ofercie instalowane są metodą bezklejową, na tak nazwany klik. Każda z pojedynczych sztuk zakończona jest wyjątkowymi, samozatrzaskowymi piórami. Śmiała podłoga pojawia się błyskawicznie i nie potrzebne są do tego żadne wygórowane umiejętności!

•             Konkurencyjna cena – Parador sklep zaistniał z myślą o każdym kontrahencie, właśnie dlatego panele znajdujące się w naszej klarownej ogromnej ofercie cechują się najatrakcyjniejszą ceną na rynku!

•             Interesujący, modny design – nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że nasze panele wyglądają niczym oryginalne, naturalne drewno! Ich faktura jest odporna na ścieranie a utrzymywanie posadzek w czystości nie powoduje jakichkolwiek problemów!

•             Trwałość oraz odporność na defekty – na nasze panele udostępniana jest gwarancja producenta, to właśnie dzięki czemu zyskują Państwo pełne przekonanie, że kolejna podłoga będzie towarzyszyć Wam w nienagannym stanie przez długi czas!

 

Czeka na Ciebie zespół fachowych sprzedawców!

Nasza marka działa w oparciu o jasną i rzetelną politykę. Wśród kadry pracowniczej stają wykwalifikowani fachowcy, którzy zawsze służą klientom profesjonalną poradą oraz pomocą w doborze godziwego modelu paneli. Nie rekomendujemy paneli niskiej jakości, prawdę mówiąc takowych w ogóle nie mamy w swojej ogromnej ofercie. To fundament, na którym od początku aktywności oparliśmy budowę marki.

 

Oferta dla najbardziej wymagających

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wśród naszych konsumentów są również tacy, dla jakich panele to zdecydowanie za mało! Właśnie dla nich posiadamy w swoim asortymencie najlepszej klasy deski trójwarstwowe – z siedmioma fabrycznie nakładanymi warstwami lakieru ochronnego. Ich zestaw nie różni się od montażu paneli podłogowych. Podobnie jak one deski układa się metodą bezklejową.

Podłoga w jeden dzień!

Czasy, w których na wymarzoną posadzkę należy było czekać przez długie tygodnie już dawno odeszły do historii! Dzisiaj nawet najogromniejszą powierzchnię można wykończyć w maksymalnie kilka dni. Wykwalifikowani fachowcy w wielu przypadkach potrzebują tylko kilku godzin. To znacznie usprawnia proces remontu i daje szansę na wielkie oszczędności!

Pragniemy zaprosić wszystkich Państwa do zaznajomienia się z naszym pełnym asortymentem oraz do zakupów. Jeżeli nurtują Państwa jakiekolwiek pytania bądź niepewności zachęcamy też do kontaktu a z przyjemnością na wszelkie odpowiemy!

Źródło: parador panele sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *