Fotobudka – Magic Mirror

Fotobudka to urządzenie, cieszące się wzrastającą popularnością w Polsce, województwo pomorskie nie jest tutaj wyjątkiem. Nic w tym nie ma dziwnego, przecież każde wydarzenie towarzyskie staje się o wiele ciekawsze, kiedy jest ona na miejscu. Usługa spotykana jest na ślubach, wieczorach panieńskich, przyjęciach służbowych. Od niedawna coraz częściej można ją spotkać także w wersji magic mirror, zapewniającej niezapomniane doznania. 

Ogromnym plusem fotobudki w tej wersji jest jej wygląd. Użytkownicy podchodzą do ozdobionego neonami lustra, przed którym wystarczy odpowiednio się ustawić, żeby zrobić ciekawe fotografie. Lustro ma dostatecznie dużą powierzchnie, dzięki czemu można z jego użyciem robić też zdjęcia grupowe. W trakcie pozowania poszczególni uczestnicy widzą siebie w odbiciu lustra bardzo dokładnie, co zapewnia uzyskanie zadowalającego rezultatu. Lecz nie tylko zdjęcia wykonamy dzięki magic mirror. Fotobudka w tej wersji ułatwia również kręcenie krótkich filmów i plików GIF. Poza tym, jeszcze przed wydrukiem nowe zdjęcie czy plik można udostępnić naszym znajomym na portalu społecznościowym!

Trójmiasto, zwłaszcza w mieście Gdańsk oraz Gdynia, pełne jest firm, które proponują wynajem fotobudki na ważne okazje. Ze względu na rosnącą konkurencję usługa jest coraz bardziej interesująca cenowo. Magic mirror to najlepsze rozwiązanie na przyjęcie towarzyskie, jakie wymaga socjalizacji, jak przykładowo event pracowniczy. Pozując razem przed zwierciadłem, śmiejąc się i używając różnorodnych akcesoriów, uczestnicy na pewno się zintegrują. Niezapomniana zabawa gwarantowana! Magic Mirror bardziej niż standardowa budka sprawdza się na przyjęciach weselnych. Aby znaleźć odpowiednią firmę należy użyć wyszukiwarki, pamiętając, żeby wybrać jako rejon Trójmiasto. Warto przejrzeć parę ofert, mogą się od siebie różnić nie jedynie ceną, ale też dodatkowymi opcjami. Trzeba rezerwować fotobudki z dużym wyprzedzeniem, gdyż są obecnie niezwykle popularne.

Zobacz również: https://magicmirror-3city.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *