Kiedy zatrzaśniemy kluczyki w aucie

Powszednia pogoń za pracą i obowiązkamipowoduje, że w szeregu przypadków zapominamy oprzyziemnych sprawach. Spiesząc się popełniamybłędy, wielokrotnie są to niestety błędyniesłychaniedrogie. Nie trzeba dalekoszukać przykładów – wyimaginujmysobie, że spieszymy się na istotne biznesowe spotkanie. Wbiegamy do biura po zaświadczenia i wracamy do wozu.Niestety, ale przez przypadek nie zabraliśmy kluczyków,które zostały na fotelu kierowcy.

Sprawa wydaje się nieinwazyjna? Nic bardziej błędnego – wieleoryginalnych aut ma dodatkowezabezpieczenia antykradzieżowe. Jeżeli nie zamkniemy samochodu,te po kilku minutach samo włączy centralny zamek izatrzaśnie drzwi – z kluczykami w środku. Zostajemy w związku z tym z samochodemoraz kluczykami w środku – my tudzież stoimy na zewnątrzi powoli zauważamy, w jak mizernejsytuacji się znajdujemy. Nie ma problemu, gdy w pobliżuposiadamy zapasowe kluczyki – co niemniej jednak wsytuacji, kiedy nie mamy zapasowego pilota lub też ten znajduje się setki kilometrów od nas? Jesttylko jedno rozwiązanie – otwieranie samochodów gorzów.

Faktycznie, jest także innerozwiązanie, jednakowoż tegoakurat nie polecamy. Jesteśmy w staniewybić szybę – w przypadku nowych aut nietylko narazimy się na ogromnewydatki, niemniej jednakteż obniżymy wartość samochodu (każda szyba ma własnynumer serii, jaki w przypadku odsprzedaży w szeregu przypadków jest sprawdzany przezpotencjalnych kupujących – jeżeli któraśz szyb zostanie wymieniona, wzbudzi to od razu podejrzenia).Wracając do pogotowia ślusarskiego -specjalista umie otworzyć drzwisamochodu bez zastosowania młotka czy innych prymitywnychprzyrządów. Decydując się na samochodowego ślusarzamożemy liczyć na:

•             Szybkąoraz kompetentną obsługę – takie pogotowiadocierają do Konsumentów w parę minut

•             Oszczędzamyfinanse – auto zostanie otwarte bez uszkodzeń szyby czyinnych detalów karoserii

•             Nieobniżamy wartości auta – zbita szyba umieefektywnie obniżyć wartość rynkową pojazdu.

 

Zatem gdy przydarzy się sytuacja,że zatrzaśniemy kluczyki w aucie – należałoby skorzystać z pomocy fachowców, którzy przy użyciudoświadczonego wyposażeniaszybko dostaną się do środkaauta. 


Sprawdź także: otwieranie drzwi gorzów